Misją naszego Biura Rachunkowego jest pełna satysfakcja klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza współpraca owocowała jak najlepszymi wynikami Twojej firmy. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, rzetelność oraz terminowość. Przy naszym indywidualnym podejściu do każdego klienta jesteśmy w stanie zapewnić niskie ceny. Stale podnosimy kwalifikację, dzięki czemu zapewniamy wysokie standardy usług rachunkowo – kadrowych.

Profesjonalizm.

Biuro Rachunkowe Nowakowski gwarantuje wykonywanie obowiązków z najwyższą zawodową starannością oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W swojej pracy kierujemy się odpowiedzialnością, rzetelnością oraz bezpieczeństwem przestrzegając terminów ustalonych z klientem.

Dyskrecja i poufność.

Wszelkie informacje przekazane przez klienta, traktowane są poufnie w czasie trwania, jak i po zakończeniu umowy. Do  dokumentów Państwa firmy dostęp mają wyłącznie upoważnieni pracownicy.

Ochrona danych.

Powierzenie i przetwarzanie danych osobowych odbywa się wyłącznie w celu realizacji zawartej umowy i w zakresie  niezbędnym dla wywiązania się z jej postanowień. Dane osobowe są przetwarzane z zachowaniem zasad bezpieczeństwa ustalonych przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 nr 101 poz. 926 j.t. z późn. zm.).

Bezpieczeństwo systemów informatycznych.

Obsługa księgowa oraz kadrowo-płacowa odbywa się na najwyższej klasy oprogramowaniu i sprzęcie pozwalającym na komfortowe oraz bezpiecznie warunku prowadzenia Biura Rachunkowego. Każdego dnia, po zakończeniu pracy archiwizujemy dane państwa firmy. Oprogramowanie spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Oprogramowanie.

Na życzenie klienta zapewniamy najnowsze wersje oprogramowania, niezbędne do prowadzenia własnej działalności, wystawiania faktur oraz oprogramowanie wspomagające zarządzanie firmą. Współpracujemy z renomowanymi firmami zajmującymi się obsługą informatyczną dla firm. Dzięki pracy na tym samym oprogramowaniu co nasi klienci, jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjne stawki za świadczone usługi.