Promocje:

–  Pierwszy miesiąc tylko 1zł dla nowych klientów, 

– Dwa miesiące zniżki 50% przy zakładaniu działalności gospodarczej,

– Bezpłatna pomoc przy zakładaniu Działalności gospodarczej,

– Bezpłatna pomoc w wyborze formy opodatkowania.

 

Pierwszy miesiąc tylko 1zł dla zmieniających Biuro Rachunkowe

Jeżeli Twoja firma jest niezadowolona z dotychczasowego Biura Rachunkowego, lub okazuje się za drogie, nie warto czekać, nic się nie zmieni! Poszukaj takiego Biura, które pozwoli firmie skupić się na osiąganiu maksymalnych wyników finansowych i satysfakcji. Dlatego w przypadku zmiany Biura, oferujemy Państwu pierwszy miesiąc obsługę księgową za 1zł.

 

Dwa miesiące zniżki 50% dla rozpoczynających Działalność Gospodraczą 

Nowo powstała firma w początkowym okresie zmuszona jest ponosić co chwilę duże wydatki związane m.in. z reklamą czy wyposażeniem biura. Nasze Biuro Rachunkowe rozumie potrzeby naszych klientów, więc proponujemy przez początgkowe dwa miesiące prowadzenia własnej działalności gospodarczej, zniżkę 50% na usługi rachunkowo – księgowe.

 

Bezpłatna pomoc przy rejestracji Działalności Gospodarczej

Rozpoczęcie prowadzenia własnej działalności gospodarczej wymaga cierpliwości oraz niezbędnej wiedzy. Skomplikowane przepisy oraz urzędowe wnioski są barierą która hamuje rozwój przedsiębiorczości w naszym kraju. Oferujemy bezpłatna pomoc w rejestracji działalności gospodarczej czy spółek prawa handlowego. Złożymy za Ciebie odpowiedni wniosek oraz załatwimy wszelkie formalności z tym związane w Urzędzie miasta, US oraz ZUS. Zaoszczędzisz czas oraz obawy związane z poprawnym złożeniem wniosków.

 

Bezpłatna pomoc w wyborze formy opodatkowania

Wybór formy opodatkowania nie należy do najprostszych decyzji. Podatnik powinien pamiętać, że raz wybraną formę należy kontynuować, bez możliwości jej zmiany przez cały rok podatkowy. Takich decyzji nie należy podejmować pochopnie, ponieważ skutki mogą odbić się na finansach Twojej firmy, a co za tym idzie, skutecznie wykluczyć firmę z rynku. Zaufaj kompetentnym osobom,  bezpłatnie pomożemy  wybrać dla Ciebie odpowiednią formę opodatkowania.

Skontkatuj się z nami, a przedstawimy indywidaulną ofertę dla Ciebie ! ! !